Bureau en Permanent Comité

Bureau

Voorzitter Pim van Ballekom Président
Ondervoorzitter

Ondervoorzitster

Gusty Graas

Francine Closener (tbc)

Vice-président

Vice-présidente

Ondervoorzitster Patricia Creutz Vice-présidente

Uitgebreid Bureau – Bureau élargi

Voorzitter Pim van Ballekom Président
Ondervoorzitter

Ondervoorzitster

Gusty Graas

Francine Closener (tbc)

Vice-président

Vice-présidente

Ondervoorzitster Patricia Creutz Vice-présidente

Fractievoorzitters – Présidents de groupe

Christelijke fractie Jef Van den Bergh Groupe politique chrétien
Liberale fractie N. Groupe politique libéral
De Fractie van Socialisten, Groenen en Democraten Wouter De Vriendt Le Groupe politique des Socialistes, Verts et Démocrates

Delegatievoorzitters – Présidents des délégations

Belgische delegatie Steven Coenegrachts Délégation belge
Nederlandse delegatie Hendrik-Jan Talsma Délégation néerlandaise
Luxemburgse delegatie Emile Eicher (tbc) Délégation luxembourgeoise

Permanent Comité – Comité permanent

Voorzitter Pim van Ballekom Président
Ondervoorzitter

Ondervoorzitster

Gusty Graas

Francine Closener (tbc)

Vice-président

Vice-présidente

Ondervoorzitster Patricia Creutz Vice-présidente

Commissievoorzitters – Présidents de commission

Grensoverschrijdende Samenwerking N. Coopération transfrontalière
Economie, Landbouw en Energie Gwenaëlle Grovonius (ad interim) Économie, Agriculture et Énergie
Financiën en Mobiliteit Yves Evrard Finances et Mobilité
Ruimtelijke ordening,
Milieu en Klimaat
N. Aménagement du territoire, Environnement et Climat
Sociale Zaken, Volksgezondheid, Onderwijs en Sport Daniel Senesael Affaires sociales, Santé publique, Enseignement et Sport
Justitie en Veiligheid Rik Janssen Justice et Sécurité
Buitenlandse Zaken Karl Vanlouwe Affaires étrangères

Fractievoorzitters – Présidents de groupe

Christelijke fractie Jef Van den Bergh Groupe politique chrétien
Liberale fractie N. Groupe politique libéral
De Fractie van Socialisten, Groenen en Democraten Wouter De Vriendt Le Groupe politique des Socialistes, Verts et Démocrates

Delegatievoorzitters – Présidents des délégations

Belgische delegatie Steven Coenegrachts Délégation belge
Nederlandse delegatie Hendrik-Jan Talsma Délégation néerlandaise
Luxemburgse delegatie Emile Eicher (tbc) Délégation luxembourgeoise

29.01.2024