Bureau et comité permanent

Bureau

Voorzitter Gusty Graas Président
Ondervoorzitter Patricia Creutz Vice-présidente
Ondervoorzitter Peter Ester Vice-président

Uitgebreid Bureau – bureau élargi

Voorzitter Gusty Graas Président
Ondervoorzitter Patricia Creutz Vice-présidente
Ondervoorzitter Peter Ester Vice-président

Fractievoorzitters – Présidents de groupe

Christelijke fractie Jef Van den Bergh Groupe politique chrétien
Liberale fractie Vincent Van Quickenborne Groupe politique libéral
De Fractie van Socialisten, Groenen en Democraten Wouter De Vriendt Le Groupe politique des Socialistes, Verts et Démocrates
VB-PVV Alexander van Hattem VB-PVV

Delegatievoorzitters – Présidents des délégations

Belgische delegatie Bart Tommelein Délégation belge
Nederlandse delegatie Martijn van Helvert Délégation néerlandaise
Luxemburgse delegatie Francine Closener Délégation luxembourgeoise

Permanent Comité – Comité permanent

Voorzitter Gusty Graas Président
Ondervoorzitter Patricia Creutz Vice-présidente
Ondervoorzitter Peter Ester Vice-président

Commissievoorzitters – Présidents de commission

Grensoverschrijdende Samenwerking Jan Middendorp Coopération transfrontalière
Economie, Landbouw en Energie Josée Lorsché Économie, Agriculture et Énergie
Financiën en Mobiliteit Yves Evrard Finances et Mobilité
Ruimtelijke ordening,
Milieu en Klimaat
Erik Ronnes Aménagement du territoire, Environnement et Climat
Sociale Zaken, Volksgezondheid, Onderwijs en Sport Daniel Senesael Affaires sociales, Santé publique, Enseignement et Sport
Justitie en Veiligheid Nevin Özütok Justice et Sécurité
Buitenlandse Zaken Karl Vanlouwe Affaires étrangères

Fractievoorzitters – Présidents de groupe

Christelijke fractie Jef Van den Bergh Groupe politique chrétien
Liberale fractie Vincent Van Quickenborne Groupe politique libéral
De Fractie van Socialisten, Groenen en Democraten Wouter De Vriendt Le Groupe politique des Socialistes, Verts et Démocrates
VB-PVV Alexander van Hattem VB-PVV

Delegatievoorzitters – Présidents des délégations

Belgische delegatie Bart Tommelein Délégation belge
Nederlandse delegatie Martijn van Helvert Délégation néerlandaise
Luxemburgse delegatie Francine Closener Délégation luxembourgeoise