Ledenlijst

ARENS 2015kopie Josy Arens josy.arens@hotmail.com

www.parlementwallon.be

cdH
ARNDT 2015kopie Frank Arndt farndt@chd.lu

www.chd.lu

LSAP
BERTELSkopie Jan Bertels jan.bertels@vlaamsparlement.be

www.vlaamsparlement.be

sp.a
GAUTIERkopie Gautier Calomne gautier.calomne@lachambre.be

www.lachambre.be

MR
cegerek Yasemin Cegerek y.cegerek@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

PvdA
CREUTZkopie Patricia Creutz patricia.creutz-vilvoye@pdg.be

pacrvi@hotmail.com

www.dgparlament.be

CSP
DE CALUWE 2015kopie Ingrid de Caluwé i.dcaluwe@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

VVD
DERMAGNEkopie Pierre Yves Dermagne pierre-yves.dermagne@dermagne.be

contact@depute-dermagne.be

www.pfwb.be

PS
deroover Peter De Roover peter.deroover@dekamer.be

www.dekamer.be

 N-VA
DETIEGEkopie Maya Detiège maya.detiege@dekamer.be

www.dekamer.be

sp.a
DE VRIENDT 2015kopie Wouter De Vriendt wouter.de.vriendt@dekamer.be

www.dekamer.be

Ecolo-Groen
DHAESEkopie Christoph D’Haese christoph.dhaese@dekamer.be

www.dekamer.be

N-VA
Don Hans-Martin Don hans-martin.don@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

SP
DRAPS 2015kopie Willem Draps willem.draps@skynet.be

www.parlbruparl.irisnet.be

MR
Engels Hans Engels j.w.m.engels@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

D66
Gibéryen Gast Gibéryen ggiberyen@chd.lu

www.chd.lu

ADR
GRAAS 2015kopie Gusty Graas ggraas@chd.lu

www.chd.lu

DP
HENDRICKXkopie Marc Hendrickx marc.hendrickx@n-va.be

hendrickx.marc@skynet.be

marc.hendrickx@vlaamsparlement.be

www.vlaamsparlement.be

N-VA
Jorritsma-Lebbink Annemarie Jorritsma-Lebbink a.jorritsma@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

VVD
KENNIS 2015kopie Ward Kennes ward.kennes@vlaamsparlement.be

www.vlaamsparlement.be

CD&V
Köhler Frank Köhler frank.kohler@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

SP
Kok Kees Kok k.kok@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

PVV
Krikke Pauline Krikke pauline.krikke@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

VVD
Leenders Henk Leenders h.leenders@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

PvdA
LORSCHE 2015kopie Josée Lorsché jlorsche@chd.lu

www.chd.lu

Déi Gréng
MAJI 2015kopie Marit Maij m.maij@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.be

PvdA
NEGRIkopie Roger Negri rnegri@chd.lu

www.chd.lu

LSAP
OBERWEISkopie Marcel Oberweis moberweis@chd.lu

www.chd.lu

CSV
Oomen-Ruijten Ria Oomen-Ruijten Ria.oomen-ruijten@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

CDA
OOSENBRUGkopie Astrid Oosenbrug a.oosenbrug@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

PvdA
PRILOTkopie Sébastian Pirlot sebastian.pirlot@lachambre.be

www.lachambre.be

PS
POSTEMA André Postema a.postema@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

PvdA
ROTHkopie Gilles Roth groth@chd.lu

www.chd.lu

CSV
sampaoli Vincent Sampaoli vincent.sampaoli@ac.andenne.be

www.parlement-wallonie.be

 

PS
SENESAELkopie Daniel Senesael daniel.senesael@lachambre.be

bourgmestre@estaimpuis.be

www.lachambre.be

PS
SERVAESkopie Michiel Servaes m.servaes@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

PvdA
SOMERSkopie Bart Somers bart.somers@vlaamsparlement.be

www.vlaamsparlement.be

Open Vld
TAVERNEkopie Joost Taverne joost.taverne@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

VVD
VAN CAMPkopie Yoleen Van Camp yoleen.vancamp@dekamer.be

www.dekamer.be

N-VA
VAN DEN BERGHkopie Jef Van den Bergh jef.vandenbergh@dekamer.be

www.dekamer.be

CD&V
van de Ven Mart van de Ven mart.vandeven@eerstekamer.nl

www.eerstekamer.nl

VVD
van Helvert Martijn van Helvert m.vhelvert@tweedekamer.nl

www.tweedekamer.nl

CDA
van Miltenburgkopie Anouchka van Miltenburg A.vMiltenburg@tweedekamer

www.tweedekamer.nl

VVD
VAN QUIKENBORNEkopie Vincent Van Quickenborne vincent.vanquickenborne@dekamer.be

www.dekamer.be

Open Vld
VERMEULEN_Newkopie Sabine Vermeulen vermeulen.sabine@vlaamsparlement.be

sabine.vermeulen@n-va.be

www.vlaamsparlement.be

N-VA
Prestation de serment de députés du Parlement de la Fédération Wallonie-Bruxelles, hémicycle du Parlement de la Fédération Wallonie-Bruxelles. Jean-Paul Wahl, MR./. Photo : Geoffroy LIBERT / Parlement de la Fédération Wallonie-Bruxelles - TOUS DROITS RESERVES - ALL RIGHTS RESERVED Tel : +32/477.47.61.25 - gl@produpress.be Jean-Paul Wahl jpw@jp-wahl.be

www.pfwb.be

MR

Printbare versie 11.2016